Wyprawa po RELACJE – Executive Leadership Expedition

5-8 października 2017, SUDETY

 

“Nie możesz człowieka

niczego nauczyć. Możesz

mu tylko pomóc odkryć to

w sobie”

Galileo Galilei

Właśnie dobiega kolejny tydzień pracy. Janusz, niesamowicie zmęczony, opada na swój wysłużony fotel. W tym tygodniu odeszła jego najbliższa współpracownica, pokłócił się z partnerem i stracił dwóch ważnych klientów. Co u licha się dzieje? Czy ten świat zwariował? Kiedy wreszcie będzie spokój?

„Nie będzie – przypomina sobie słowa jednego ze znanych mówców dotyczące relacjach biznesowych – dopóki nie znajdziesz drogi do ludzkiego serca, dopóty będziesz tracił pracowników i klientów”. Może rzeczywiście potrzebuję innego podejścia – myśli.

Jeśli również masz czasem podobne wyzwania, ten program jest dla Ciebie.

Nie jesteś wyjątkiem – 80% menedżerów ma podobne trudności. Nie jest to Twoja wina, ani wina Twojej edukacji. Jest tak, ponieważ świat się bardzo zmienił. Każdy pracownik, każdy partner jest ochotnikiem, który ma wybór swojej drogi – pełniejszy i łatwiejszy niż kiedykolwiek. Dlatego relacja z nim decyduje o Twoim losie. Łatwo o tym zapomnieć, gdy jest się nastawionym na cel i ma się bardzo dużo roboty. Czy wiesz dokładnie jak zabezpieczyć się przed tymi porażkami?

Zapraszamy Cię na ekscytującą wyprawę po Relacje, podczas której poznasz sekrety Executive Presence, by odzyskać moc motywowania siebie i swoich ludzi.

Czym jest Executive Presence?

To skuteczne „bycie” z innymi, wpływające na nich w sposób motywujący.

Executive Presence wymaga postawy Autentycznego Lidera – lidera, który przewodzi poprzez wspólnotę celów, wartości i wizji. Ten kurs to fundamentalny krok na drodze skutecznego profesjonalisty naszych czasów.

W czasie 3 dni wyprawy korzystamy z doświadczeń Alpinistów oraz innych istot (przemiła niespodzianka :), aby nauczyć się nawiązywania autentycznych i skutecznych relacji z innymi, w tym z osobami trudnymi i będącymi w sytuacjach kryzysowych.

Zajęcia alpinistyczne pokazują, jak ważne jest wzajemne „asekurowanie się” i na czym to  w rzeczywistości polega. Zajęcia z „istotami, które nie kłamią” są bezpośrednią informacją zwrotną dla każdego uczestnika. W czasie Wyprawy nauczysz się, jak nie reagować emocjonalnie i jak zaprząc swoje emocje, by w sposób bardziej konstruktywny wpływać na innych.

Sprawdzony System Skuteczności Osobistej

na poziomie fizycznym, emocjonalnym i mentalnym, oparty na najnowszych odkryciach psychologii, fizjologii i neurobiologii

 • sprawdzony w pracy z ponad 100 grupami
 • stosowany przez top managerów znanych korporacji oraz sportowców
 • przygoda, doświadczenie, refleksja i przyjacielski dialog

Podczas wyprawy odkrywamy postawy i nawyki, które gwarantują nam sukces nie tylko w przewodzeniu, delegowaniu i egzekwowaniu, ale także otwierają energię i kreatywność zespołową. Współpracujący menedżerowie są jak alpiniści podczas wspinaczki. Od jakości łączącej ich liny (relacji) zależy, czy im się powiedzie. W pracy menedżerów lina jest niewidzialna, lecz istnieje.

Nasza misja

Restauracja głębokiej mądrości, która leży w każdym z nas, wspieranie Ciebie
w odzyskaniu prawdziwej pełni formy, pobudzanie inteligencji woli
i inteligencji ducha.

Co zyskasz?

zdobędziesz użyteczną, unikalną wiedzę z zakresu zarządzania, przywództwa, komunikacji

 • zwiększysz swój dobry wpływ na innych i wkrótce zauważysz spadek fluktuacji ludzi wokół Ciebie
 • poczucie zrozumienia z innymi
 • zdecydowany spadek ilości konfliktów i spraw nie do załatwienia
 • większy wpływ na rezultaty organizacji
 • wzrost zaufania klientów, nawet kiedy są trudności
 • udoskonalisz kompetencje

komunikacji dwustronnej w partnerstwie
rozpoznawania potrzeb i wartości innych
wspierania w różnych sytuacjach
pracy z emocjami w relacji (ćwiczenie „Łódź”)
zarządzania sobą w kryzysie z innymi

 • zdobędziesz niezapomniane przeżycia i grupę dobrych przyjaciół

Prowadzący

Jacek Skrzypczyński – Executive Power Coach & Guide.

Najlepszy trener wg magazynu Forbes. Leadership i team ekspert certyfikowany przez M. Goldsmith, CTI i TCI. Coach i mentor menedżerów z kilkunastu krajów, w tym CEO, COO, CFO, country managerów i dyrektorów spółek.

Posiada wieloletnie doświadczenie w rozwoju ludzi i organizacji dla przedsiębiorstw polskich i zagranicznych. Executive i expat coach oraz wykładowca. Mówca na międzynarodowych konferencjach. Autor licznych artykułów i modeli z zakresu zarządzania i przywództwa, twórca m.in. metody “H”. Prywatnie pasjonat alpinizmu – lider wypraw w Alpy, Himalaje, Góry Skaliste i na Alaskę. Obywatel Kanady i Polski.

Pracował jako manager w OB Canada, konsultant w Neumann Management, business dev. manager w Achieve Global i Impact Training oraz jako coach z M. Goldsmith, NetExpat i CoachU. Stworzył i prowadził programy w Japonii, USA, Kanadzie, Europie i w Polsce American Express, Bdbury- Wedel, Centra-Exica-Cola, Dialog, Era, Esso. W pracy wykorzystuje metody zdobyte na treningach z 6 kontynentów – od szkoleń stricte menedżerskich, po wiedzę płynącą z rytuałów szamańskich.

Kiedy, gdzie?

5.10 (od 15.00) – 8.10.2017 (do 13.00), Sudety
Oddalony od cywilizacji pensjonat górski.

Inwestycja

Pakiet Biznes (z dwoma sesjami wdrożeniowymi) wynosi 2500 zł netto + 23% VAT.

Dodatkowy koszt 3-ch noclegów z wyżywieniem (śniadania, noclegi, kolacje) wynosi 500 zł. Opłatę tę będzie można uregulować na miejscu realizacji projektu.

Uwaga: Przed wyprawą konieczna jest indywidualna rozmowa kwalifakacyjno-przygotowawcza z każdym kandydatem, by sprawdzić zbieżność oczekiwań i jak najlepiej przygotować uczestnika do realizacji swoich celów.

Aby się zapisać

 1. Wyślij zgłoszenie na adres: [email protected]
 2. Zadzwoń do Jacka + 48 603 649 129 na krótką rozmowę kwalifikacyjną.
 3. Podczas rozmowy otrzymasz informacje dotyczące dalszych kroków.
 4. Zapisy przyjmujemy według kolejności zgłoszeń.

Więcej informacji: tel.: +48 71 351 83 61 ; mobile: + 48 609 495 734 , [email protected]

Pobierz broszurę informacyjną